Mapa

 Lotnisko Bloemfontein

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bloemfontein albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bloemfontein. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bloemfontein na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bloemfontein oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bloemfontein. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bloemfontein. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bloemfontein, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bloemfontein. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bloemfontein, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bloemfontein.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bloemfontein.

Lotniska w pobliżu Bloemfontein:

 Jakie linie lotnicze latają do Bloemfontein

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bloemfontein

Adres:
Private Bag X20562,
Bloemfontein 9300,
SOUTH AFRICA

Tel:+27 (0)51 433

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:26° 18' 0'' E
Szerokość geograficzna:29° 6' 0'' S
Kod IATA:BFN
Kod ICAO:FABL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.