Mapa

 Lotnisko Beira

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Beira albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Beira. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Beira na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Beira oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Beira. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Beira. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Beira, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Beira. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Beira, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Beira.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Beira.

Lotniska w pobliżu Beira:

 Jakie linie lotnicze latają do Beira

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Beira

Adres:
PO Box 1213,
Beira,
MOZAMBIQUE,
Aeroportes de Mozambique,
MOZAMBIQUE

Tel:+258 (0)3 301071

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:34° 54' 42'' E
Szerokość geograficzna:19° 47' 39'' S
Kod IATA:BEW
Kod ICAO:FQBR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.