Mapa

 Lotnisko Bengazi

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bengazi albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bengazi. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bengazi na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bengazi oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bengazi. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bengazi. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bengazi, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bengazi. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bengazi, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bengazi.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bengazi.

Lotniska w pobliżu Bengazi:

 Jakie linie lotnicze latają do Bengazi

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bengazi

Adres:
Box 1,
Benghazi,
LIBYAN SOC PEOPLES´ ARAB JAMAHIRIYA

Tel:+218 (0)61 97147

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:20° 16' 0'' E
Szerokość geograficzna:32° 6' 0'' N
Kod IATA:BEN
Kod ICAO:HLLB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.