Mapa

 Lotnisko Bardufoss

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bardufoss albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bardufoss. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bardufoss na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bardufoss oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bardufoss. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bardufoss. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bardufoss, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bardufoss. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bardufoss, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bardufoss.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bardufoss.

Lotniska w pobliżu Bardufoss:

 Jakie linie lotnicze latają do Bardufoss

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bardufoss

Adres:
Avinor,
Bardufoss Airport,
9325 Bardufoss,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 034400
Faks:+47 (0)67 034410

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:18° 32' 24'' E
Szerokość geograficzna:69° 3' 21'' N
Kod IATA:BDU
Kod ICAO:ENDU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.