Mapa

 Lotnisko Brindisi

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Brindisi albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Brindisi. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Brindisi na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Brindisi oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Brindisi. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Brindisi. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Brindisi, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Brindisi. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Brindisi, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Brindisi.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Brindisi.

Lotniska w pobliżu Brindisi:

 Jakie linie lotnicze latają do Brindisi

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Brindisi

Adres:
I-72011 Papola Casale,
ITALY

Tel:+39 (0)831 412141/3
Faks:+39 (0)831 412143

Witryna:

Właściciel:
S.E.A.P. - Società Esercizio Aeroporti Puglia - S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:17° 56' 48'' E
Szerokość geograficzna:40° 39' 29'' N
Kod IATA:BDS
Kod ICAO:LIBR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.