Mapa

 Lotnisko Banjarmasin

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Banjarmasin albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Banjarmasin. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Banjarmasin na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Banjarmasin oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Banjarmasin. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Banjarmasin. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Banjarmasin, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Banjarmasin. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Banjarmasin, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Banjarmasin.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Banjarmasin.

Lotniska w pobliżu Banjarmasin:

 Jakie linie lotnicze latają do Banjarmasin

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Banjarmasin

Adres:
Angkasa Landasan Ulin,
Banjarbaru,
South Kalimantan,
70724A,
Indonesia

Tel:+62 (511) 4705277
Faks:+62 (511) 4705251

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura I

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:114° 45' 20'' E
Szerokość geograficzna:3° 26' 24'' S
Kod IATA:BDJ
Kod ICAO:WAOO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.