Mapa

 Lotnisko Barcelona

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Barcelona albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Barcelona. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Barcelona na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Barcelona oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Barcelona. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Barcelona. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Barcelona, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Barcelona. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Barcelona, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Barcelona.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Barcelona.

Lotniska w pobliżu Barcelony:

 Jakie linie lotnicze latają do Barcelony

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Barcelona

Adres:
Bloque Tecnico,
Apto BCN,
El Prat De Llobregat,
E-08820 Barcelona,
SPAIN

Tel:902 404 704

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:2° 5' 39'' E
Szerokość geograficzna:41° 18' 10'' N
Kod IATA:BCN
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.