Mapa

 Lotnisko Bacău

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Bacău albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Bacău. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Bacău na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Bacău oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Bacău. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Bacău. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Bacău, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Bacău. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Bacău, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Bacău.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Bacău.

Lotniska w pobliżu Bacău:

 Jakie linie lotnicze latają do Bacău

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Bacău

Adres:
Str. Aeroportului nr. 1,
600324 Bacau,
ROMANIA

Tel:+40 (0)234 - 575362
Faks:+40 (0)234 - 575366

Witryna:

Właściciel:
Consiliul Judeţean Bacău

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:26° 54' 37'' E
Szerokość geograficzna:46° 31' 19'' N
Kod IATA:BCM
Kod ICAO:LRBC

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.