Mapa

 Lotnisko Barnauł

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Barnauł albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Barnauł. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Barnauł na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Barnauł oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Barnauł. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Barnauł. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Barnauł, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Barnauł. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Barnauł, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Barnauł.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Barnauł.

Lotniska w pobliżu Barnaułu:

 Jakie linie lotnicze latają do Barnaułu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Barnauł

Adres:
Altayskiy kray,
Barnaul,
Pavlovskiy tract 226,
656057 RUSSIA

Tel:(3852) 54-30-00
Faks:(3852) 54-30-25

Witryna:

Właściciel:
Авиапредприятие «Алтай»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:83° 32' 36'' E
Szerokość geograficzna:53° 21' 50'' N
Kod IATA:BAX
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.