Mapa

 Lotnisko Ateny International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ateny International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ateny International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ateny International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ateny International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ateny International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ateny International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ateny International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ateny International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ateny International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ateny International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ateny International.

Lotniska w pobliżu Aten International:

 Jakie linie lotnicze latają do Aten International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ateny International

Adres:
Administration Building 17,
GR-190 19 Spata,
GREECE

Tel:+30 (0)210 3530000
Faks:+30 (0)210 3530001

Witryna:

Właściciel:
ATHENS INTERNATIONAL AIRPORT "EL. VENIZELOS" SA

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 56' 40'' E
Szerokość geograficzna:37° 56' 10'' N
Kod IATA:ATH
Kod ICAO:LGAV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.