Mapa

 Lotnisko Aswan Daraw

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aswan Daraw albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aswan Daraw. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aswan Daraw na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aswan Daraw oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aswan Daraw. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aswan Daraw. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aswan Daraw, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aswan Daraw. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aswan Daraw, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aswan Daraw.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aswan Daraw.

Lotniska w pobliżu Aswan Daraw:

 Jakie linie lotnicze latają do Aswan Daraw

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aswan Daraw

Adres:
Aswan,
EGYPT

Tel:+20 (0)97 3482440, 1589
Faks:+20 (0)97 3481272

Witryna:

Właściciel:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:32° 49' 18'' E
Szerokość geograficzna:23° 57' 54'' N
Kod IATA:ASW
Kod ICAO:KASW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.