Mapa

 Lotnisko Asunción

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Asunción albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Asunción. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Asunción na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Asunción oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Asunción. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Asunción. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Asunción, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Asunción. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Asunción, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Asunción.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Asunción.

Lotniska w pobliżu Asunción:

 Jakie linie lotnicze latają do Asunción

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Asunción

Adres:
Presidente Gen. Stroessner Airport,
CC 1752,
Asuncion,
PARAGUAY

Tel:+595 (0)21 22

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:57° 31' 9'' W
Szerokość geograficzna:25° 14' 21'' S
Kod IATA:ASU
Kod ICAO:SGAS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.