Mapa

 Lotnisko Alice Springs

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Alice Springs albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Alice Springs. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Alice Springs na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Alice Springs oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Alice Springs. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Alice Springs. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Alice Springs, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Alice Springs. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Alice Springs, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Alice Springs.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Alice Springs.

Lotniska w pobliżu Alice Springs:

 Jakie linie lotnicze latają do Alice Springs

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Alice Springs

Adres:
PO Box 796,
Alice Springs NT 0871,
AUSTRALIA,
Santa Teresa Road,
Alice Springs NT 0870,
AUSTRALIA

Tel:+61 (0)8 89511211

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:133° 53' 3'' E
Szerokość geograficzna:23° 48' 11'' S
Kod IATA:ASP
Kod ICAO:YBAS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.