Mapa

 Lotnisko Asmara

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Asmara albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Asmara. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Asmara na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Asmara oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Asmara. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Asmara. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Asmara, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Asmara. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Asmara, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Asmara.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Asmara.

Lotniska w pobliżu Asmara:

 Jakie linie lotnicze latają do Asmara

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Asmara

Adres:
PO Box 252,
Asmara Int´l Airport,
Asmara,
ERITREA,
Asmara,
ERITREA

Tel:+291 (0)1 181822

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:38° 54' 37'' E
Szerokość geograficzna:15° 17' 27'' N
Kod IATA:ASM
Kod ICAO:HHAS

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.