Mapa

 Lotnisko Aszchabad

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aszchabad albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aszchabad. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aszchabad na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aszchabad oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aszchabad. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aszchabad. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aszchabad, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aszchabad. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aszchabad, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aszchabad.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aszchabad.

Lotniska w pobliżu Aszchabadu:

 Jakie linie lotnicze latają do Aszchabadu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aszchabad

Adres:
Petrozavodskaya Street,
744000 Ashkhabad,
TURKMENISTAN

Tel:+993 (0)1 2256064
Faks:+993 (0)1 2254402

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:58° 21' 38'' E
Szerokość geograficzna:37° 58' 54'' N
Kod IATA:ASB
Kod ICAO:FASB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.