Mapa

 Lotnisko Akaba

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Akaba albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Akaba. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Akaba na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Akaba oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Akaba. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Akaba. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Akaba, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Akaba. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Akaba, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Akaba.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Akaba.

Lotniska w pobliżu Akaby:

 Jakie linie lotnicze latają do Akaby

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Akaba

Adres:
PO Box 82,
Aqaba 77191,
JORDAN,
Aqaba 77110,
JORDAN

Tel:+962 (0)3 2012111

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:35° 1' 5'' E
Szerokość geograficzna:29° 36' 41'' N
Kod IATA:AQJ
Kod ICAO:OJAQ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.