Mapa

 Lotnisko Apia Faleolo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Apia Faleolo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Apia Faleolo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Apia Faleolo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Apia Faleolo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Apia Faleolo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Apia Faleolo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Apia Faleolo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Apia Faleolo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Apia Faleolo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Apia Faleolo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Apia Faleolo.

Lotniska w pobliżu Apia Faleolo:

 Jakie linie lotnicze latają do Apia Faleolo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Apia Faleolo

Adres:
Samoa Airport Authority,
Private Bag,
Apia,
SAMOA

Tel:+685 23201

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:172° 0' 0'' W
Szerokość geograficzna:13° 49' 59'' S
Kod IATA:APW
Kod ICAO:NSFA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.