Mapa

 Lotnisko Alor Setar

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Alor Setar albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Alor Setar. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Alor Setar na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Alor Setar oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Alor Setar. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Alor Setar. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Alor Setar, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Alor Setar. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Alor Setar, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Alor Setar.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Alor Setar.

Lotniska w pobliżu Alor Setar:

 Jakie linie lotnicze latają do Alor Setar

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Alor Setar

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Malasia Airport Berhad,
Lapangan Terbang Sultan Abdul Halim,
06299 Alor Setar,
MALAYSIA

Tel:+60 (0)4 7144301
Faks:+60 (0)4 7145345

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:100° 24' 14'' E
Szerokość geograficzna:6° 11' 27'' N
Kod IATA:AOR
Kod ICAO:WMKA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.