Mapa

 Lotnisko Aleksandria El Nohza

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aleksandria El Nohza albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aleksandria El Nohza. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aleksandria El Nohza na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aleksandria El Nohza oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aleksandria El Nohza. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aleksandria El Nohza. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aleksandria El Nohza, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aleksandria El Nohza. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aleksandria El Nohza, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aleksandria El Nohza.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aleksandria El Nohza.

Lotniska w pobliżu Aleksandrii El Nohza:

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aleksandria El Nohza

Adres:
Alexandria,
EGYPT

Tel:+20 (0)3 963979, 963535
Faks:+20 (0)3 4272021

Witryna:

Właściciel:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:29° 56' 56'' E
Szerokość geograficzna:31° 11' 2'' N
Kod IATA:ALY
Kod ICAO:HEAX

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.