Mapa

 Lotnisko Ałma-Ata

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ałma-Ata albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ałma-Ata. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ałma-Ata na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ałma-Ata oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ałma-Ata. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ałma-Ata. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ałma-Ata, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ałma-Ata. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ałma-Ata, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ałma-Ata.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ałma-Ata.

Lotniska w pobliżu Ałma-Aty:

 Jakie linie lotnicze latają do Ałma-Aty

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ałma-Ata

Adres:
2 Mailin street,
Almaty,
Kazakhstan,
050039

Tel:+7(727)270-33-33

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:77° 1' 59'' E
Szerokość geograficzna:43° 21' 0'' N
Kod IATA:ALA
Kod ICAO:UAAA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.