Mapa

 Lotnisko Aizawl

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aizawl albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aizawl. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aizawl na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aizawl oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aizawl. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aizawl. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aizawl, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aizawl. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aizawl, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aizawl.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aizawl.

Lotniska w pobliżu Aizawl:

 Jakie linie lotnicze latają do Aizawl

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aizawl

Adres:
A.G.M (AERO),
Lengpui Airport,
Lengpui,
796 410,
India

Tel:91-389-2573233
Faks:91-389-2573233

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:92° 45' 0'' E
Szerokość geograficzna:23° 45' 0'' N
Kod IATA:AJL
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.