Mapa

 Lotnisko Ajaccio

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ajaccio albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ajaccio. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ajaccio na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ajaccio oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ajaccio. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ajaccio. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ajaccio, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ajaccio. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ajaccio, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ajaccio.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ajaccio.

Lotniska w pobliżu Ajaccio:

 Jakie linie lotnicze latają do Ajaccio

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ajaccio

Adres:
BP 542,
F-20186 Ajaccio Airport,
Cedex,
FRANCE

Tel:+33 (0)4 95235600
Faks:+33 (0)4 95235601

Witryna:

Właściciel:
CCI d’Ajaccio et de la Corse du Sud

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 48' 11'' E
Szerokość geograficzna:41° 55' 27'' N
Kod IATA:AJA
Kod ICAO:LFKJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.