Mapa

 Lotnisko Alghero Sardynia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Alghero Sardynia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Alghero Sardynia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Alghero Sardynia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Alghero Sardynia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Alghero Sardynia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Alghero Sardynia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Alghero Sardynia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Alghero Sardynia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Alghero Sardynia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Alghero Sardynia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Alghero Sardynia.

Lotniska w pobliżu Alghero Sardynii:

 Jakie linie lotnicze latają do Alghero Sardynii

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Alghero Sardynia

Adres:
Aeroporto di Alghero,
Loc.S.Maria La Palma (Sassari),
I-07040 Alghero,
ITALY

Tel:+39 (0)79 935282
Faks:+39 (0)79 935011

Witryna:

Właściciel:
SO.GE.A.AL. (Società di Gestione Aeroporto di Alghero)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 17' 20'' E
Szerokość geograficzna:40° 37' 50'' N
Kod IATA:AHO
Kod ICAO:LIEA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.