Mapa

 Lotnisko Aalesund Vigra

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aalesund Vigra albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aalesund Vigra. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aalesund Vigra na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aalesund Vigra oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aalesund Vigra. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aalesund Vigra. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aalesund Vigra, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aalesund Vigra. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aalesund Vigra, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aalesund Vigra.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aalesund Vigra.

Lotniska w pobliżu Aalesund Vigra:

 Jakie linie lotnicze latają do Aalesund Vigra

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aalesund Vigra

Adres:
Avinor,
Ålesund Airport,
Vigra,
6040 Ålesund,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 032121
Faks:+47 (0)67 032120

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:6° 6' 19'' E
Szerokość geograficzna:62° 33' 45'' N
Kod IATA:AES
Kod ICAO:ENAL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.