Mapa

 Lotnisko San Andres Island

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko San Andres Island albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku San Andres Island. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska San Andres Island na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska San Andres Island oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska San Andres Island. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko San Andres Island. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska San Andres Island, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska San Andres Island. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w San Andres Island, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje San Andres Island.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w San Andres Island.

Lotniska w pobliżu San Andres Island:

 Jakie linie lotnicze latają do San Andres Island

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko San Andres Island

Adres:
Aeropuerto Sesquicentenario de,
San Andres (Islas),
COLOMBIA

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:81° 42' 0'' W
Szerokość geograficzna:12° 34' 59'' N
Kod IATA:ADZ
Kod ICAO:SKSP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.