Mapa

 Lotnisko Aldan

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Aldan albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Aldan. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Aldan na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Aldan oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Aldan. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Aldan. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Aldan, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Aldan. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Aldan, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Aldan.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Aldan.

Lotniska w pobliżu Aldan:

 Jakie linie lotnicze latają do Aldan

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Aldan

Adres:
Airport,
Mayakovsky st.14,
Aldan,
Republic of Sakha (Yakutia),
678900 RUSSIA

Tel:+7 (0)411 4532021, 4522924
Faks:+7 (0)411 4532129

Witryna:

Właściciel:
FPE Aeroporty Severa div. Aeroport Aldan

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:125° 24' 0'' E
Szerokość geograficzna:58° 36' 0'' N
Kod IATA:ADH
Kod ICAO:KADH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.