Mapa

 Lotnisko Alderney

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Alderney albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Alderney. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Alderney na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Alderney oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Alderney. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Alderney. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Alderney, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Alderney. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Alderney, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Alderney.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Alderney.

Lotniska w pobliżu Alderney:

 Jakie linie lotnicze latają do Alderney

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Alderney

Adres:
The Blaye Alderney,
Channel Islands,
GY9 3XD,
UNITED KINGDOM

Tel:+44 (0)1481 822624
Faks:+44 (0)1481 823005

Właściciel:
States of Guernsey

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:2° 12' 55'' W
Szerokość geograficzna:49° 42' 24'' N
Kod IATA:ACI
Kod ICAO:EGJA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.