Mapa

 Lotnisko Abu Simbel

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Abu Simbel albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Abu Simbel. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Abu Simbel na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Abu Simbel oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Abu Simbel. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Abu Simbel. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Abu Simbel, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Abu Simbel. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Abu Simbel, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Abu Simbel.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Abu Simbel.

Lotniska w pobliżu Abu Simbel:

 Jakie linie lotnicze latają do Abu Simbel

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Abu Simbel

Adres:
Abu Simbel,
EGYPT

Witryna:

Właściciel:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:31° 36' 55'' E
Szerokość geograficzna:22° 22' 19'' N
Kod IATA:ABS
Kod ICAO:HEBL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.