Mapa

 Lotnisko Allentown

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Allentown albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Allentown. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Allentown na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Allentown oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Allentown. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Allentown. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Allentown, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Allentown. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Allentown, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Allentown.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Allentown.

Lotniska w pobliżu Allentown:

 Jakie linie lotnicze latają do Allentown

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Allentown

Adres:
3311 Airport Road,
Allentown,
PA 18109-3040,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)610 2666000
Faks:+1 (0)610 2640115

Witryna:

Właściciel:
Lehigh-Northampton Airport Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:75° 26' 17'' W
Szerokość geograficzna:40° 39' 16'' N
Kod IATA:ABE
Kod ICAO:KABE

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.