Mapa

 Lotnisko Abakan

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Abakan albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Abakan. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Abakan na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Abakan oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Abakan. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Abakan. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Abakan, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Abakan. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Abakan, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Abakan.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Abakan.

Lotniska w pobliżu Abakan:

 Jakie linie lotnicze latają do Abakan

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Abakan

Adres:
655008,
RUSSIA,
Republic of Khakassia,
Abakan,
pr. Druzhby narodov,
59,
Airport

Tel:+7 (0)390 2282001
Faks:+7 (0)390 2282845

Witryna:

Właściciel:
JSC "Airport Abakan"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:91° 30' 0'' E
Szerokość geograficzna:53° 43' 0'' N
Kod IATA:ABA
Kod ICAO:UNAA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.