Sumburgh

19 maj 201920 maj 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Sumburgh na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Sumburgh lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Sumburgh

od 540 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Październik; średnia cena noclegu to wówczas 383 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Sumburgh to Czerwiec, ze średnią ceną 511 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 437 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Sumburgh przewidywana średnia temperatura w miesiącu Maj to 8,4°C/47,1°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 15,1°C/59,2°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 2,2°C/36,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Sumburgh to Sumburgh na Szetlandach (LSI) (1,70 km). Inne pobliskie lotniska to: Sumburgh Lerwick / Tingwall (36,24 km) Fair Isle (46,10 km) Papa Stour (55,11 km) Foula (55,58 km)

Zaplanuj podróż do: Wielka Brytania