Edremit

22 paź 201923 paź 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Edremit na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Edremit lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Edremit

od 201 zł
od 377 zł
od 505 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 157 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Edremit to Czerwiec, ze średnią ceną 377 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Październik w zeszłym roku wynosiła 186 zł za dobę. To 16% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 217 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Edremit to Edremit/Körfez (EDO) (1,99 km).

Zaplanuj podróż do: Turcja