Kabis

24 cze 201925 cze 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Kabis na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Kabis lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Lipiec; średnia cena noclegu to wówczas 281 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Kabis to Grudzień, ze średnią ceną 419 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Czerwiec w zeszłym roku wynosiła 286 zł za dobę. To 13% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 326 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Kabis przewidywana średnia temperatura w miesiącu Czerwiec to 25,1°C/77,2°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 32,8°C/91,0°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 7,7°C/45,9°F.
Lotnisko położone najbliżej: Kabis to Gabes (GAE) (1,82 km). Inne pobliskie lotniska to: Djerba Zarzis (62,85 km)

Zaplanuj podróż do: Tunezja