Chodżent

23 lip 201924 lip 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Chodżent na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Chodżent lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Chodżent

od 194 zł
od 317 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Wrzesień; średnia cena noclegu to wówczas 104 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Chodżent to Czerwiec, ze średnią ceną 142 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Lipiec w zeszłym roku wynosiła 109 zł za dobę. To 11% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 122 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Chodżent to Khudzhand (LBD) (9,00 km).

Zaplanuj podróż do: Tadżykistan