Chodżent

23 paź 201924 paź 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Chodżent na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Chodżent lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Chodżent

od 94 zł
od 306 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Październik; średnia cena noclegu to wówczas 114 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Chodżent to Sierpień, ze średnią ceną 154 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Październik w zeszłym roku wynosiła 114 zł za dobę. To 19% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 137 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Chodżent to Khudzhand (LBD) (9,00 km).

Zaplanuj podróż do: Tadżykistan

W mieście lub w pobliżu miasta Chodżent