Viejo San Juan

16 cze 201917 cze 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Viejo San Juan na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Viejo San Juan lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Viejo San Juan

od 736 zł
od 1 145 zł
od 1 568 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 516 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Viejo San Juan to Kwiecień, ze średnią ceną 927 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Czerwiec w zeszłym roku wynosiła 602 zł za dobę. To 7% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 650 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Viejo San Juan to San Juan Isla Grande (SIG) (1,03 km). Inne pobliskie lotniska to: San Juan Luis Munoz Marin (11,55 km) Ceiba (54,88 km) Ponce (69,88 km)

Zaplanuj podróż do: Portoryko