Viejo San Juan

31 sie 20191 wrz 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Viejo San Juan na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Viejo San Juan lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Viejo San Juan

od 540 zł
od 870 zł
od 1 281 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 520 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Viejo San Juan to Kwiecień, ze średnią ceną 935 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Sierpień w zeszłym roku wynosiła 607 zł za dobę. To 8% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 661 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Viejo San Juan to San Juan Isla Grande (SIG) (1,03 km). Inne pobliskie lotniska to: San Juan Luis Munoz Marin (11,55 km) Ceiba (54,88 km) Ponce (69,88 km)

Zaplanuj podróż do: Portoryko