Salinas

16 cze 201917 cze 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Salinas na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Salinas lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Salinas

od 244 zł
od 220 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 397 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Salinas to Październik, ze średnią ceną 707 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Czerwiec w zeszłym roku wynosiła 478 zł za dobę. To 3% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 497 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Salinas to Ponce (PSE) (28,35 km). Inne pobliskie lotniska to: San Juan Isla Grande (57,36 km) San Juan Luis Munoz Marin (60,17 km)

Zaplanuj podróż do: Portoryko