Manatí

29 wrz 201930 wrz 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Manatí na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Manatí lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Manatí

od 507 zł
od 847 zł
od 2 439 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Październik; średnia cena noclegu to wówczas 447 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Manatí to Grudzień, ze średnią ceną 1 023 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Wrzesień w zeszłym roku wynosiła 591 zł za dobę. To 7% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 550 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Manatí to San Juan Isla Grande (SIG) (41,80 km). Inne pobliskie lotniska to: Ponce (52,36 km) San Juan Luis Munoz Marin (52,52 km) Aguadilla (66,62 km) Mayaguez (72,85 km)

Zaplanuj podróż do: Portoryko