Guayanilla

16 cze 201917 cze 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Guayanilla na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Guayanilla lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Guayanilla

od 337 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 416 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Guayanilla to Marzec, ze średnią ceną 593 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Czerwiec w zeszłym roku wynosiła 430 zł za dobę. To 11% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 481 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Guayanilla przewidywana średnia temperatura w miesiącu Czerwiec to 26,9°C/80,3°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Wrzesień, ze średnią temperaturą 31,9°C/89,4°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 19,0°C/66,2°F.
Lotnisko położone najbliżej: Guayanilla to Ponce (PSE) (24,61 km). Inne pobliskie lotniska to: Mayaguez (46,01 km) Aguadilla (64,03 km)

Zaplanuj podróż do: Portoryko