Berlevåg

27 paź 201928 paź 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Berlevåg na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Berlevåg lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Berlevåg

od 238 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Wrzesień; średnia cena noclegu to wówczas 451 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Berlevåg to Lipiec, ze średnią ceną 1 071 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Październik w zeszłym roku wynosiła 565 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Berlevåg przewidywana średnia temperatura w miesiącu Październik to 0,2°C/32,4°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 14,2°C/57,6°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -16,2°C/2,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Berlevåg to Berlevåg (BVG) (3,29 km). Inne pobliskie lotniska to: Båtsfjord (35,66 km) Gamvik (49,50 km)

Zaplanuj podróż do: Norwegia