Luqa

23 maj 201924 maj 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Luqa na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Luqa lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Luqa

od 372 zł
od 721 zł
od 704 zł

Co podróżni mówią o mieście Luqa?

9,8
Maniacy historii
9,8
Podróżujące rodziny
9,8
Miłośnicy nocnego życia
8,5
Miłośnicy natury
7,7
Miłośnicy przygód
Opinie użytkowników (20)
Lukass Barcelona
Lukass Barcelona
17.03.2019

Byłem tylko w skali dnia rejsu. To było odkrycie przyjemności, historii i dobrej gastronomii. Wrócimy na pewno !!

jl gongon
jl gongon
14.03.2019

Luga?  Kto prosi o lotnisko jako miejsce turystyczne?  Zobaczmy, czy udoskonalimy aplikację.  Malta cudowna!

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
31.01.2019

Luqa to tylko nazwa miasta, w którym znajduje się lotnisko. Nie sądzę, żeby byli tam turyści. Autobusy odjeżdżają z lotniska do różnych punktów na Malcie

Mark Anglais
Mark Anglais
24.11.2018

 to jest tylko dom lotniska, ale malta jako całość jest dla mnie jak drugi dom, ładunki do zobaczenia i odkrycia za pierwszym razem

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 333 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Luqa to Lipiec, ze średnią ceną 587 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 386 zł za dobę. To 4% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 404 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Luqa to Malta Luqa (MLA) (1,09 km). Inne pobliskie lotniska to: Comino Hlpt (22,41 km)

Zaplanuj podróż do: Malta