Luqa

27 mar 201928 mar 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Luqa na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Luqa lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Luqa

od 259 zł
od 525 zł
od 676 zł

Co podróżni mówią o mieście Luqa?

9,8
Maniacy historii
8,5
Podróżujące rodziny
7,8
Miłośnicy nocnego życia
7,1
Miłośnicy natury
5,7
Backpackers
Opinie użytkowników (14)
Lukass Barcelona
Lukass Barcelona
17.03.2019

I was only a day of cruise scale. It was a discovery of pleasure, history and good gastronomy. We will return for sure !!

jl gongon
jl gongon
14.03.2019

Luga ? Quien prengunta por un aeropuerto como lugar turistico ? A ver si mejoramos la aplicacion . Malta precioso !!

Lau Cabeller
Lau Cabeller
01.03.2019

I loved! recommended to everyone ... a small, familiar country, where you can go anywhere by bus with good prices!

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
31.01.2019

Luqa is only the name of the town where the airport is. I don't think any tourists stay there. Buses depart from the airport to various points on Malta

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 342 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Luqa to Lipiec, ze średnią ceną 603 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Marzec w zeszłym roku wynosiła 397 zł za dobę. To 4% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 416 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.

Zaplanuj podróż do: Malta