Bejrut

2 wrz 20193 wrz 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Bejrut na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Bejrut lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Bejrut

od 589 zł
od 801 zł
od 1 420 zł

Co podróżni mówią o mieście Bejrut?

9,8
Miłośnicy nocnego życia
9,3
Smakosze
9,1
Maniacy historii
8,6
Miłośnicy przygód
7,0
Miłośnicy natury
Opinie użytkowników (127)
Joakim Lagerholm
Joakim Lagerholm
30.05.2019

Przytulne i bardzo ciekawe miejsce bardzo piękne i dużo ruchu mały problem z fotografią po prostu wciąż nie wiadomo, czy jest to restrykcyjne z fotografią

O. Hamzeh
O. Hamzeh
18.05.2019

Głębokie poszukiwania, gdzie powinieneś iść, a będziesz miał czas swojego życia! Zawsze warto być przyjaciółmi z miejscowymi tam, zabiorą Cię do znacznie lepszych miejsc niż polecane w Internecie.

Ramzi Hammoud
Ramzi HammoudDżudda
24.11.2017

Znany jako Paryż Bliskiego Wschodu, Bejrut ma zawsze coś do zaoferowania. Bądź przygotowany na przygodę

Sami Noureddine
Sami Noureddine
07.08.2019

Mi sentivo bene con il mare e la famiglia e di notte la città è bellissima perché è tutta illuminata, consiglio di andarci soprattutto se hai parenti o amici che vivono lì

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 347 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Bejrut to Czerwiec, ze średnią ceną 419 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Sierpień w zeszłym roku wynosiła 352 zł za dobę. To 6% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 376 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Bejrut przewidywana średnia temperatura w miesiącu Sierpień to 27,8°C/82,0°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 30,7°C/87,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 10,8°C/51,4°F.
Lotnisko położone najbliżej: Bejrut to Bejrut (BEY) (8,45 km).

Zaplanuj podróż do: Liban