Bejrut

26 lis 201927 lis 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Łączna cena za 1 noc, 2 osoby dorosłe, 1 pokój
Ze wszystkimi podatkami i opłatami dodatkowymi, z wyjątkiem podatku miejskiego, jeśli obowiązuje.

Znajdź tanie noclegi w mieście Bejrut na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Bejrut lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Bejrut

od 230 zł
od 319 zł
od 549 zł

Co podróżni mówią o mieście Bejrut?

9,8
Miłośnicy nocnego życia
9,5
Smakosze
8,9
Maniacy historii
8,1
Miłośnicy przygód
7,4
Miłośnicy natury
Opinie użytkowników (151)
Joakim Lagerholm
Joakim Lagerholm
30.05.2019

Przytulne i bardzo ciekawe miejsce bardzo piękne i dużo ruchu mały problem z fotografią po prostu wciąż nie wiadomo, czy jest to restrykcyjne z fotografią

O. Hamzeh
O. Hamzeh
18.05.2019

Głębokie poszukiwania, gdzie powinieneś iść, a będziesz miał czas swojego życia! Zawsze warto być przyjaciółmi z miejscowymi tam, zabiorą Cię do znacznie lepszych miejsc niż polecane w Internecie.

Ramzi Hammoud
Ramzi HammoudDżudda
24.11.2017

Znany jako Paryż Bliskiego Wschodu, Bejrut ma zawsze coś do zaoferowania. Bądź przygotowany na przygodę

Junaid Qureshi
Junaid Qureshi
25.10.2019

The ambience of the place was vibrant, energetic & colourful. There are many things to do, from visiting historic ruins, tours of the majestic Mosques & Churches, walk along the coast, as well tasting the fresh produce. Definitely visiting, again.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 362 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Bejrut to Październik, ze średnią ceną 643 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Listopad w zeszłym roku wynosiła 367 zł za dobę. To 17% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 431 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Bejrut przewidywana średnia temperatura w miesiącu Listopad to 19,9°C/67,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 30,7°C/87,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą 10,8°C/51,4°F.
Lotnisko położone najbliżej: Bejrut to Bejrut (BEY) (8,45 km).

Zaplanuj podróż do: Liban