Limón

28 lip 201929 lip 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Limón na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Limón lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Limón

od 147 zł
od 258 zł
od 251 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 227 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Limón to Kwiecień, ze średnią ceną 294 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Lipiec w zeszłym roku wynosiła 265 zł za dobę. To 2% więcej niż średnia cena za dobę w wysokości 259 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Limón to Limon (LIO) (4,14 km).

Zaplanuj podróż do: Kostaryka