Mombasa

28 lip 201929 lip 2019

2 gości - 1 pokój

Fly Stay Save + Oszczędzaj na hotelach dzięki rabatom po zarezerwowaniu lotu na Skyscanner. Super!

Znajdź tanie noclegi w mieście Mombasa na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Mombasa lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Mombasa

od 261 zł
od 618 zł
od 230 zł

Co podróżni mówią o mieście Mombasa?

9,8
Miłośnicy przygód
9,8
Eko-podróżnicy
9,8
Maniacy historii
7,7
Podróżujące rodziny
7,4
Miłośnicy nocnego życia
Opinie użytkowników (22)
Alex
AlexDurham
15.08.2013

Arabskie forty. Portugalska architektura. Doskonałe plaże z palmami. Czysta turkusowa woda. Kultura kenijska. Domyślnie żywność fuzyjna z populacją obejmującą mieszkańców z Chin, Indii, Afryki Północnej, Wielkiej Brytanii i otaczających ją krajów Afryki Wschodniej. Pociąg do Mombasy jest jednym z najlepszych miejsc na przyjazd tutaj. Masz pewność, że zobaczysz żyrafę, słonie i inne zwierzęta z fotelika w samochodzie.

Sean Patrick
Sean PatrickSanta Clara
23.02.2013

After a few months of volunteering; it's a great place to relax and wined down.

Adex Mushabe
Adex MushabeKampala
06.01.2017

the weather was so cool and just stayed at for Jesus for a little time hope to go back this long holiday of December. any friend who supports me can join me and we goooooo we gooooo

Kara Krishna
Kara KrishnaLondyn
06.01.2017

my birthpace,visited first time in 43 years. Best beeches in the world and easy to get by.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Wrzesień; średnia cena noclegu to wówczas 223 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Mombasa to Grudzień, ze średnią ceną 284 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Lipiec w zeszłym roku wynosiła 223 zł za dobę. To 9% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 246 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Mombasa przewidywana średnia temperatura w miesiącu Lipiec to 24,0°C/75,2°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Marzec, ze średnią temperaturą 30,8°C/87,4°F. Najchłodniejszy miesiąc to Sierpień, ze średnią temperaturą 21,1°C/70,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Mombasa to Mombasa (MBA) (8,44 km). Inne pobliskie lotniska to: Vipingo Airstrip (27,01 km) Ukunda (30,67 km)

Zaplanuj podróż do: Kenia