Mombasa

23 gru 201924 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Mombasa na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Mombasa lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Mombasa

od 415 zł
od 368 zł

Co podróżni mówią o mieście Mombasa?

9,8
Miłośnicy przygód
8,8
Eko-podróżnicy
7,8
Maniacy historii
7,1
Miłośnicy natury
6,9
Miłośnicy nocnego życia
Opinie użytkowników (27)
Alex
AlexDurham
15.08.2013

Arabskie forty. Portugalska architektura. Doskonałe plaże z palmami. Czysta turkusowa woda. Kultura kenijska. Domyślnie żywność fuzyjna z populacją obejmującą mieszkańców z Chin, Indii, Afryki Północnej, Wielkiej Brytanii i otaczających ją krajów Afryki Wschodniej. Pociąg do Mombasy jest jednym z najlepszych miejsc na przyjazd tutaj. Masz pewność, że zobaczysz żyrafę, słonie i inne zwierzęta z fotelika w samochodzie.

Sean Patrick
Sean PatrickSanta Clara
23.02.2013

Po kilku miesiącach wolontariatu; to świetne miejsce na relaks i odpoczynek.

Adex Mushabe
Adex MushabeKampala
06.01.2017

pogoda była taka fajna i po prostu zatrzymałem się na chwilę dla Jezusa, by mieć nadzieję na powrót tego długiego święta w grudniu. każdy przyjaciel, który mnie wspiera, może dołączyć do mnie, a my goooooo, my gooooo

Kara Krishna
Kara KrishnaLondyn
06.01.2017

moje miejsce urodzenia, odwiedziłem po raz pierwszy od 43 lat. Najlepsze buki na świecie i łatwe do pokonania.

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Luty; średnia cena noclegu to wówczas 246 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Mombasa to Październik, ze średnią ceną 573 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 241 zł za dobę. To 26% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 305 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Mombasa przewidywana średnia temperatura w miesiącu Grudzień to 26,4°C/79,5°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Marzec, ze średnią temperaturą 30,8°C/87,4°F. Najchłodniejszy miesiąc to Sierpień, ze średnią temperaturą 21,1°C/70,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Mombasa to Mombasa (MBA) (8,44 km). Inne pobliskie lotniska to: Vipingo Airstrip (27,01 km) Ukunda (30,67 km)

Zaplanuj podróż do: Kenia