Figari

25 lip 201926 lip 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Figari na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Figari lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Figari

od 593 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Marzec; średnia cena noclegu to wówczas 364 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Figari to Sierpień, ze średnią ceną 1 049 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Lipiec w zeszłym roku wynosiła 501 zł za dobę. To 19% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 600 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Figari przewidywana średnia temperatura w miesiącu Lipiec to 24,8°C/76,6°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Sierpień, ze średnią temperaturą 30,7°C/87,3°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 4,8°C/40,6°F.
Lotnisko położone najbliżej: Figari to Figari Sud Corse (FSC) (3,17 km). Inne pobliskie lotniska to: Ajaccio (55,65 km) Olbia (73,04 km)

Zaplanuj podróż do: Francja