Maarianhamina

6 mar 20207 mar 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Maarianhamina na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Maarianhamina lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Maarianhamina

od 323 zł
od 457 zł
od 1 826 zł

Co podróżni mówią o mieście Maarianhamina?

Opinie użytkowników (5)
Rachel S
Rachel SBerlin
06.03.2013

The scenic capital of the Åland Islands, this is a great place to bike around in the summer and hop to other, nearby islands on the archipelago.

Cecilia Rönnblad
Cecilia RönnbladTammisaari
06.01.2017

If you enjoy beach volleyball, fun, hot people and parties then Paf Open is a must.

Franziska
FranziskaEmmenmatt
21.08.2011

Juha Luukka
Juha LuukkaHaapajärvi
09.11.2012

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Listopad; średnia cena noclegu to wówczas 390 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Maarianhamina to Lipiec, ze średnią ceną 523 zł za dobę.
Średnia cena noclegu w hotelu w miesiącu Luty w zeszłym roku wynosiła 451 zł. To tyle samo, co średnia cena za dobę w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Maarianhamina przewidywana średnia temperatura w miesiącu Luty to -1,0°C/30,1°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 18,1°C/64,6°F. Najchłodniejszy miesiąc to Luty, ze średnią temperaturą -2,6°C/27,3°F.
Lotnisko położone najbliżej: Maarianhamina to Maarianhamina (MHQ) (4,91 km).

Zaplanuj podróż do: Finlandia