Zhanjiang

19 gru 201920 gru 2019

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Zhanjiang na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Zhanjiang lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Zhanjiang

od 89 zł
od 171 zł
od 158 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Styczeń; średnia cena noclegu to wówczas 117 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Zhanjiang to Lipiec, ze średnią ceną 764 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Grudzień w zeszłym roku wynosiła 102 zł za dobę. To 142% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 247 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
Lotnisko położone najbliżej: Zhanjiang to Zhanjiang (ZHA) (9,63 km).

Zaplanuj podróż do: Chiny