Zhangjiakou

29 wrz 201930 wrz 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Zhangjiakou na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Zhangjiakou lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Zhangjiakou

od 104 zł
od 126 zł
od 238 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Luty; średnia cena noclegu to wówczas 89 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Zhangjiakou to Sierpień, ze średnią ceną 208 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Wrzesień w zeszłym roku wynosiła 99 zł za dobę. To 22% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 122 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Zhangjiakou przewidywana średnia temperatura w miesiącu Wrzesień to 17,6°C/63,7°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 29,9°C/85,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą -12,6°C/9,3°F.
Lotnisko położone najbliżej: Zhangjiakou to Zhangjiakou (ZQZ) (10,20 km).

Zaplanuj podróż do: Chiny