Qionghai

22 maj 201923 maj 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Qionghai na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Qionghai lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Qionghai

od 349 zł
od 506 zł
od 626 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Wrzesień; średnia cena noclegu to wówczas 118 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Qionghai to Luty, ze średnią ceną 182 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Maj w zeszłym roku wynosiła 138 zł za dobę. To 1% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 141 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Qionghai przewidywana średnia temperatura w miesiącu Maj to 28,4°C/83,0°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Czerwiec, ze średnią temperaturą 33,2°C/91,8°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 16,0°C/60,8°F.
Lotnisko położone najbliżej: Qionghai to Bo'ao (BAR) (13,10 km). Inne pobliskie lotniska to: Haikou (75,22 km)

Zaplanuj podróż do: Chiny