Chizhou

27 wrz 201928 wrz 2019

2 gości - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Chizhou na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Chizhou lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Chizhou

od 115 zł
od 235 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Grudzień; średnia cena noclegu to wówczas 78 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Chizhou to Sierpień, ze średnią ceną 113 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Wrzesień w zeszłym roku wynosiła 83 zł za dobę. To 12% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 94 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Chizhou przewidywana średnia temperatura w miesiącu Wrzesień to 23,8°C/74,8°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Lipiec, ze średnią temperaturą 33,0°C/91,4°F. Najchłodniejszy miesiąc to Styczeń, ze średnią temperaturą 0,0°C/32,0°F.
Lotnisko położone najbliżej: Chizhou to Chizhou Jiuhuashan (JUH) (20,45 km). Inne pobliskie lotniska to: Anqing (46,85 km)

Zaplanuj podróż do: Chiny