Lusaka

8 kwi 20209 kwi 2020

2 osoby dorosłe - 1 pokój

Znajdź tanie noclegi w mieście Lusaka na stronie Skyscanner hotele! Przeszukaj oferty setek hoteli i odkryj najlepsze okazje.

Skyscanner hotele to szybka, prosta a w dodatku zupełnie bezpłatna wyszukiwarka. Szukaj i porównuj ceny noclegów w tanich hotelach, hostelach, pensjonatach, apartamentach i hotelach luksusowych, by znaleźć odpowiadającą Ci ofertę. Po odnalezieniu najlepszego zakwaterowania, przeniesiemy Cię bezpośrednio na stronę hotelu lub dostawcy usług hotelowych, by sfinalizować rezerwację. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, dzięki czemu możesz mieć pewność, że płacisz najniższą możliwą cenę.

Sprawdź wybrane przez nas poniżej popularne hotele w mieście Lusaka lub skorzystaj z okna wyszukiwania powyżej. Wpisz daty swojej podróży a my znajdziemy dla Ciebie tanie noclegi.

Najlepiej oceniane hotele w: Lusaka

od 247 zł
od 484 zł
od 603 zł

Pytania i odpowiedzi

Najtańszym miesiącem na pobyt jest Maj; średnia cena noclegu to wówczas 227 zł. Najdroższy miesiąc na pobyt w: Lusaka to Luty, ze średnią ceną 397 zł za dobę.
Średnia cena za nocleg w hotelu w miesiącu Kwiecień w zeszłym roku wynosiła 247 zł za dobę. To 9% mniej niż średnia cena za dobę w wysokości 271 zł w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
W: Lusaka przewidywana średnia temperatura w miesiącu Kwiecień to 20,7°C/69,2°F. Najcieplejszym miesiącem jest zazwyczaj Październik, ze średnią temperaturą 32,0°C/89,6°F. Najchłodniejszy miesiąc to Lipiec, ze średnią temperaturą 8,3°C/46,9°F.
Lotnisko położone najbliżej: Lusaka to Lusaka (LUN) (19,52 km).

Zaplanuj podróż do: Zambia